<!–

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

–> <!–

document.addEventListener(‘cedatoAdUnitReady’, function() { CEDATO.InContent({ player: { playerId: 1466176189, protocol: ‘https:’, domain: ‘novi.ba’, servingDomain: ‘algovid.com’, extraParams: ”, }, position: ‘ads’, control: { closeButton: true, closeOnAdEnd: true, closeOnContentEnd: false, soundOnHover: true, playOnVisibility: 50, pauseOnVisibility: 25, pauseOnHiddenTab: true }, }); }); –>

Utakmica 10. kola Premijer lige BiH Velež – Borac prekinuta je u 81. minuti nakon što su Banjalučani poveli 2:0 zbog ulaska domaćih navijača na teren.

Gosti su poveli u 37. minuti preko Vranješa koji je pogodio iz slobodnog udarca.

Nakon primljenog gola „Rođeni“ su bezuspješno opsjedali gol vratara Pavlovića, au 81. sijevnula je kontra Borca koju je u 2:0 pretvorio Vranješ.

Domaći navijači, koji su cijelo vrijeme utakmice bili nezadovoljni suđenjem, nakon toga su upali na teren i utakmica je prekinuta.

Obje momčadi trenutno su u svlačionicama i još se ne zna hoće li biti odigrano preostalih desetak minuta susreta.